مرجع بزرگ خرید و فروش شلوار زنانه
خانه / شلوار بارداری / مرکز فروش شلوار جین بارداری

مرکز فروش شلوار جین بارداری

شلوار جین بارداری از آن دسته پوشاک هایی است که مورد توجه مادران باردار قرار دارد و مراکز فروش شلوار هم جایی برای تهیه انواع این شلوار از جمله شلوار جین بارداری  است.

شلوارهای بارداری نیز مانند شلوارهای عادی از تنوع بالایی برخوردار هستند.

شلوار جین بارداری

خرید شلوار جین بارداری

خرید شلوار بارداری یکی از موضوعاتی است که مادران باردار به خصوص در ماههای بالاتر بارداری به فکر آن می افتند چرا که استفاده از شلوارهای زنانه معمولی نه تنها برای مادران باردار قابل استفاده نیست بلکه باعث فشار و اذیت برای مادر و جنین می شود.

این موضوع باعث تقاضای بالای خرید این نوع شلوار در جامعه شده و سبب توجه تولید کنندگان شلوار برای ایجاد تنوع در دوخت و رنگ و ظاهر این نوع شلوار گردیده است.

یکی از مدل های شلوار پر طرفدار و مناسب برای مادران باردار, شلوار جین بارداری است که علاوه بر راحتی دارای ظاهری زیبا و جذاب نیز هست.

درست است که شلوار جین به رنگ آبی شناخته می شود ولی در این نوع شلوار رنگ بندی های متفاوت از قبیل:

  • سرمه ای
  • مشکی
  • آبی
  • خاکستری
  • و…

نیز به کار می رود.

شلوار جین بارداری

مرکز فروش شلوار جین زنانه

در مراکز فروش شلوار و پوشاک زنانه به احتمال زیاد می توانید شلوار بارداری هم پیدا کنید و از فروشنده بخواهید که نوع و رنگ بندی مورد علاقه ی شما را در اختیارتان بگذارد.

یکی از ویژگی های شلوارهای بارداری وجود یک تکه پارچه ی کشی تقریبا هم رنگ در بالای شلوار است که با توجه به ماه های بارداری و این موضوع که جنین هر ماه یا هر هفته بزرگتر می شود استفاده از این نوع طراحی مرسوم  است.

کمری شلوارهای جین زنانه متفاوت می باشد و این که شما کدام نوع کمری (کشی یا دکمه ای یا دکمه ای کشی) را انتخاب کنید بسته به سلیقه ی شما می تواند متفاوت باشد.

شلوار جین بارداری

زمان استفاده از شلوار جین بارداری

زمان استفاده از شلوار بارداری با توجه به سایز و وزن وسایر پارامترها ممکن است متفاوت باشد,اما معمولا خانم های باردار از ماه سوم بارداری با احساس تنگی لباس های گذشته و عدم راحتی از پوشیدن آنها مواجه می شوند.

معمولا زمان استفاده از شلوار بارداری از سه ماهه اول بارداری شروع و تا ماه ششم ادامه می یابد.

البته شما می توانید پس از بارداری هم که هنوز به سایز مورد نظر خود نبرنگشته اید از این شلوار استفاده نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
احمد لطفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122616874
کانال تلگرام: pajameh97@
اینستاگرام: pajamehpants
پست الکترونیکی: ahmadlotfi59@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه اینترنتی انواع شلوار بارداری با کیفیت

مادر شدن مقدس است و سختی های خاص خودش را نیز دارد. در دوران بارداری محدودیت های مختلفی به سراغ زنان می آید و یکی از این محدودیت ها محدودیت در پوشش است. به عنوان